Коробко Віктор Федорович

DSC02816

Лікар ультразвукової діагностики (УЗД)

Лікар вищої категорії

Закінчив Київський  медичний інститут ім. акад. О.О.Богомольця в 1986 році, спеціалізація – лікарняна справа. З 1986-88 роках вчився в клінічній ординатурі на кафедрі терапії №3 Київського  медичного інституту ім. акад. О.О.Богомольця . Після ординатури працював лікарем-ординатором терапевтичного відділення Київської центральної басейнової лікарні МОЗ України. З 1999 року працює в “Діагностичному центрі людей похилого віку”, який на разі переіменовано на ДУ “Інститут ядерної медицини та променевої діагностики” НАМН України.

Післядипломна освіта: у 1988 році – спеціалізація по УЗД на базі Київського інституту клінічної та експериментальної хірургії.  1994 р. – курси удосконалення за фахом “Ультразвукова діагностика” з присвоєнням другої кваліфікаційної категорії. 2002 р. – курси удосконалення за фахом  “Ультразвукова діагностика” з присвоєнням першої кваліфікаційної категорії. 2007 р. – курси удосконалення за фахом “Ультразвукова діагностика” з присвоєнням вищої кваліфікаційної категорії. В 2014 році – підтвердження вищої кваліфікаційної категорії.

Лікарський стаж 30 років, стаж за фахом “Ультразвукова діагностика” 28 років.

Коробко В.Ф. регулярно приймає участь у наукових конференціях з проблем УЗД, має друковані статті в журналі ”Променева діагностика”.

Займається ультразвуковою діагностикою дорослих, зокрема має  великий досвід в діагностиці захворювань черевної порожнини, захворювань органів малого тазу у чоловіків, щитоподібної залози, суглобів.

УЗД діагностика в клініці Попових проводиться на цифровій ультразвуковій системі преміум класу з кольоровим доплером.