Радько Вікторія Михайлівна

428b5c4b00

лікар акушер-гінеколог (перша категорія)

лікар-гомеопат

член Асоціації гомеопатів України

Закінчила Національний медичний університет ім. акад. О.О.Богомольця в 1997 році. Спеціалізація: акушер-гінеколог.

Післядипломна освіта: курси удосконалення “Кольпоскопия та ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології” (1999, КМАПО ім. П.Л.Шупика). “Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології” (2000, Академія медичних наук України, НДІПАГ). “Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології” (2011, КМАПО ім. П.Л.Шупика).

Гомеопатична освіта: первинна спеціалізація по гомеопатії в Національному медичному університеті ім. акад. О.О.Богомольця в 1999 році. Курси підвищення кваліфікації за програмою Київської гомеопатичної школи (Інститут гомеопатії, Київ, 2006). Участь в мастер-класах Т.Д.Попової, семінарах А.В.Попова “Гомеопатія в акушерській та гінекологичній практиці” (2007, 2009), “Гомеопатія в алергології” (2010). Учасник багатьох міжнародних форумів з класичної гомеопатії. Учасник II-VI З’їздов гомеопатів України.

Стаж лікарської практики 15 років.

Займається консультативною і лікувальною работою в гінекологічній  практиці з використанням гомеопатії (порушення менструального циклу, беспліддя, патологічний клімакс, запальні процеси та інше).