Горьова Іванна Василівна

Gorevaya_Photo

лікар загальної практики – сімейної медицини

лікар-гомеопат

член Асоціації гомеопатів України 

Вищу медичну освіту отримала в Національному медичному університеті ім. акад. О.О.Богомольця, який закінчила з відзнакою в 2007 році. З 2007 року працює лікарем сімейної медицини.

Післядипломна освіта: навчалася в інтернатурі за фахом “сімейна медицина” в КМАПО на базі Київської міської обласної лікарні.

Гомеопатична освіта: курси підвищення кваліфікації для лікарів “Основні принципи гомеопатії, діагностика по Фолю, вегетативно-резонансне тестування і резонансно-частотна терапія” (Москва, 2005).

“Основи методології Київської гомеопатичної школи”, “Гомеопатія в педіатричній практиці”, “Гомеопатія в психоневрології”, “Гомеопатія в алергології”, “Гомеопатія в акушерсько-гінекологічній практиці”, “Гомеопатія в клініці внурішніх хвороб” (Інститут гомеопатії, Київ, 2008-2011).

Прослухала авторські семінари: к.м.н. Тімошенко І.В. (Московський інститут гомеопатії), Георгі Журжа (Румунія), Алока Паріка (Індія), Ліліани Сабо (Аргентина).

Приймала участь у конгресах: 2008 – IV З’їзд гомеопатів України, 2010 – V З’їзд гомеопатів України, 2012 – VI З’їзд гомеопатів України (Київ). Європейський гомеопатичний конгрес (Рига, Латвія).

Займається лікуванням гострих і хронічних захворювань дорослих і дітей. Повний перелік хвороб занадто довгий, адже гомеопати мають справу майже з усіма визнаними патологіями. Найчастіше це порушення функції щитоподібної залози, цукровий діабет, розлади менструального циклу, захворювання серцево-судинної та сечовидільної системи, подагра, захворювання суглобів, неврадгії, наслідки травм, алергії та багато інших.

Поєднання гомеопатії з сімейною медициною дає найкращі можливості для лікування паціентів, особливо дітей, якщо вся родина лікується в одного лікаря, він має можливість прослідкувати розвиток захворень у сім’ї,  спадкову схильність та індівідуальні особливості для ефетивного лікування для кожного члена родини, від найменьшого до найстаршого.