КЛІНІКА

Clinic01 ГОМЕОПАТІЯ від ПОПОВИХ: СТАБІЛЬНІСТЬ, ДОСТУПНІСТЬ, ЯКІСТЬ

СТАБІЛЬНІСТЬ – кожний лікар нашої клініки має стабільний (по днях тижня) графік роботи, що дозволяє розпланувати консультації зазделегідь, в зручний для вас час.

ДОСТУПНІСТЬ – реєстрація паціентів відбувається: Понеділок-П’ятниця 8:00-20:00, Субота 10:00-17:00. Вартість консультацій від 200 грн. Наші працівники запропонують вам зручний день і час прийому, підкажуть потрібного вам фахівця.

ЯКІСТЬ – наші фахівці професіонали вищого гатунку, які працюють згідно методиці Київської гомеопатичної школи. Кожний лікар має сертифікат відповідності своєму фахові. Якісне обстеження УЗД, ЕКГ дозволяє впровадити сучасне обладнання преміум класу. Якісне виготовлення ліків засвідчене ліцензією МОЗ України та багаторічним досвідом.

Clinic04

ГОМЕОПАТИЧНА КЛІНІКА та АПТЕКА ПОПОВИХ №1, вулиця Гарматна 21/30 (р-н метро “Шулявка”) телефон регістратури: 501-9379

ГОМЕОПАТИЧНА КЛІНІКА та АПТЕКА ПОПОВИХ №2, вулиця Будівельників 30 (р-н метро “Дарниця”) телефон регістратури: 503-5835

Медичні центри та аптеки знаходяться в нових приміщеннях, перебудованих згідно індівідуальним проектам, є місця для парковки автівок. Гомеопатичні та інші лікарські консультації існують для всіх членів сем’ї. У нас працюють лікарі різних фахів, які спеціалізуються на нетрадиційних засобах терапії, але насамперед гомеопатії.

Clinic03Детальнішу інформацію щодо лікарів та інших фахівців можно знайти у розділі “ЛІКАРІ”.

Про можливості гомеопатичної терапії різних захворювань йдеться в розділі “ЛІКУВАННЯ”. В клініке запроваджено обстеження пацієнтів на сучасному діагностичному обладнанні.

Великою перевагою нашої фірми є об’єднання клініки та аптеки, завдяки чому пацієнти мають можливість відразу по закінченні консультації отримати необхідні ліки. Таким чином під единим контролем перебуває як процес виготовлення ліків, так і практика лікарів-гомеопатів. Співдружність та взаємодія лікарів та фармацевтів дозволяє прцювати професійно і максимально комфортно для наших клієнтів.

Clinic06ГОМЕОПАТИЧНІ ЛІКИ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ КЛАСИЧНИМ МЕТОДОМ С.ГАНЕМАНА, ЗОКРЕМА СПЕЦІАЛЬНІ LM-ПОТЕНЦІЇ. Постійно розширюється номенклатура монокомпонентних гомеопатичних препаратів, інформацію по цьому питанню можна отримати у заведуючої аптеки. Торговий відділок аптеки приймає замовлення по телефону без попередньої сплати. Лікарською сировиною (материнськими тінктурами) для виробництва гомеопатичних засобів слугують тінктури німецьких фірм “Stauffen-Pharma”, “DHU”, французьких “Boiron”, “Dolisos”, швейцарьскої “Homoosana”. Окрім того, в аптеці є комплексні гомеопатичні засоби вітчизняних та закордонних виробників (Франція, Німеччина).

Clinic09Наша аптека також виготовляє власні комплексні ліки, призначені для безрецептного продажу (дивись розділ “АПТЕКА”). У торговому залі також представлені препарати фітотерапії, косметичні вироби, є популярна та наукова література, довідкові посібники з гомеопатії.

Гомеопатія, як цілком самодостатній та самостійний метод лікування, незабаром після її винаходу С. Ганеманом була повноправною галуззю медичної практики. На превеликий жаль, в сучасному світі, зокрема в Украінї, гомеопатія існує в більшості випадків як парамедицина. Більшість її послідовників не мають медичної освіти, а навіть дипломовані лікарі дозволяють собі обмежуватися психологічним консультуванням, не обтяжуючи себе оглядом і обстеженням пацієнта.

Засновник Київської Гомеопатичної Школи Дем’ян Володимирович Попов не втомлювався повторявати, що медицина єдина, підкреслюючи роль загальних медичних знань, діагнозу та прогнозу хвороби для будь-якого, зокрема гомеопатичного лікування. Зцілення багатьох страждань та гострих хвороб з допомогою гомеопатії може дозволити собі тільки професійний лікар-гомеопат, який працює в умовах сучасного поліклінічного відділення.

При аналізі історичного досвіду створення і функціонування гомеопатичних клінік, починаюяи з першого гомеопатичного шпиталю у Німеччині (Лейпціг 1833 рік), закінчуючи історією Московського гомеопатичного стаціонару (1980-ті роки), можна зробити наступний висновок: для ефективної роботи необхідне розумне поєднання гомеопатії з засобами офіційної медицини в межах єдиного лікувального закладу.

Clinic05Ми намагаємося забезпечити лікування найрізноманітніших захворювань, тому оріентуемося на досвічених лікарів, в першу чергу які спеціалізуються на гомеопатичному засобі терапії. А також лікарів народної та нетрадиційної медицини, педіатрів, терапевтів, кардіолога, гінеколога, лікаря ультразвукової діагностики, клінічних лаборантів.

В клініках працюють гомеопатичні аптеки, які забезпечують потреби пацієнтів та лікарів у гомеопатичних ліках, засобах фітотерапії та препаратах офіційної медицини. Гомеопатична клініка Попових – це медичний заклад, що використовує гомеопатичний метод лікування поруч з сучасною медичною діагностикою і моніторингом перебігу хвороб. Її завданнями є:

Clinic07

1. Гомеопатичне лікування хронічних та деяких гострих захворювань з використанням сучасних методів діагностики та крітеріїв видужання (лабораторні дослідження, УЗІ діагностика, електрокардіографія тощо).

2. Консультація профільних спеціалистів для корегування, зокрема зменшення або відміни фармацевтичних лікарських засобів та інших методів лікування при вдалій гомеопатичній терапії.

3. Організація консіліумів фахівців клініки в утруднених для терапії випадках.

4. Рекомендації щодо здорового способу життя, дієтологія, з урахуванням гомеопатичних критеріїв.

5. Нагляд та спостереження за розвитком дітей.

6. Наукова робота в області клінічної гомеопатії.

7. Популяризація гомеопатії серед населення, а також організація курсів та практичних семінарів для фахівців.

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ В КЛІНІЦІ:

– КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ-ГОМЕОПАТА

– КОНСУЛЬТАЦІЯ ГОМЕОПАТА – ЛІКАРЯ РОДИННОЇ МЕДИЦИНИ

– КОНСУЛЬТАЦІЯ ГОМЕОПАТА – ЛІКАРЯ-ПЕДІАТРА

– КОНСУЛЬТАЦІЯ ГОМЕОПАТА – ЛІКАРЯ-ТЕРАПЕВТА

– КОНСУЛЬТАЦІЯ ГОМЕОПАТА – ЛІКАРЯ-КАРДІОЛОГА

– КОНСУЛЬТАЦІЯ ГОМЕОПАТА – ЛІКАРЯ-ГІНЕКОЛОГА

– КОНСУЛЬТАЦІЯ ГОМЕОПАТА – ЛІКАРЯ СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

– УЗІ ДІАГНОСТИКА (апарат експертного класу, 3D, запис зображень на флеш-карту або СD): щитоподібна залоза; молочні залози; гінекологія + визначення вагітності, скрінінг плода на будь-яких термінах; урологія (передміхурова залоза, січовий міхур, нирки); органи черевної порожнини; м’які тканини; суглоби.

– ЕКГ ДІАГНОСТИКА (комп’ютерний анализ + заключення кардіолога, запис даних на флеш-карту або СD).

Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України Серія АГ 597072 від 23 січня 2012 року.

ГОМЕОПАТИЧНА КЛІНІКА та АПТЕКА ПОПОВИХ №1, вулиця Гарматна 21/30 (р-н метро “Шулявка”) телефон регістратури: 501-9379

ГОМЕОПАТИЧНА КЛІНІКА та АПТЕКА ПОПОВИХ №2, вулиця Будівельників 30 (р-н метро “Дарниця”) телефон регістратури: 503-5835