АПТЕКА

ГОМЕОПАТИЧНА АПТЕКА ПОПОВИХ

Це одна з перших приватних гомеопатичних аптек в Україні. Ідея об’єднати лікарів-гомеопатів і гомеопатичну аптеку належить легендарному київському лікареві Дем’янові Володимировичу Попову. Здійснити цю ідею вдалося його онукові, Антону Володимировичу Попову, в 1995 році, коли були створені медичний центр і гомеопатична аптека Попових (до 2004 року вони знаходилися на вул. Народного Ополчення 2). Сьогодні гомеопатична аптека Попових (разом з медичним центром) розташовані за двома новими адресами в столиці України.  Гомеопатична аптека №1: вул. Гарматна 21/30 (метро “Шулявка”). Гомеопатична аптека №2: вул. Будівельників 30 (метро “Дарниця”).
Ми виготовляємо та реалізуємо гомеопатичні лікарські засоби з сировини провідних гомеопатичних фірм Європи (Staufen-Pharma, Dolisos, Boiron, DHU).

Персонал аптеки, фармацевти та провізори мають чималий досвід роботи в гомеопатичної фармації. Аптека працює в тісній взаємодії з лікарями гомеопатичної клініки.
Приймаємо замовлення на виготовлення гомеопатичних засобів без передоплати.

Пропонуємо широкий вибір монопрепаратов і гарантуємо виготовлення ліків за класичним (ганемановським) методом згідно з номенклатурою гомеопатичних препаратів. Можливі оптові поставки.

У торгових залах аптек №1 і №2 відкриті музейні експозиції, присвячені гомеопатичному методу лікування та історії гомеопатії в Україні.

Гомеопатична аптека Попових за результатами незалежного тестування  аптечного і фармацевтичного бізнесу, входить до числа 50-ти кращих підприємств, що виготовляють медичні препарати в Україні. Ми отримали почесний знак “Лідер в області виробництва фармацевтичних препаратів 2013” за єдиною офіційною загальнодержавну програмою визначення лідерів реального сектора економіки “Бізнес-рейтинг”. Гомеопатична аптека Попових була відзначена бронзовою нагородою. Оцінка проводилася незалежними ексепртамі на основі вивчення 50 показників статистичної та фінансової звітності серед 300.000 підприємств України.

ГОМЕОПАТИЧНА АПТЕКА Попов: 

  • Київ, вул. ГАРМАТНА 21/30 (501-93-85),

  • Київ, вул. БУДІВЕЛЬНИКІВ 30 (503-58-35).

 

 

E-mail: appopova (a) voliacable.net