А.В.Попов «ГОМЕОПАТІЯ ПРОТИ ГРИПУ»

1037105

Сучасна медицина досягла успіхів в лікуванні багатьох інфекційних хвороб, але тільки не грипу. Він продовжує викликати епідемії, не тільки порушує працездатність, а й створює небезпеку для здоров’я і життя людини, особливо для дітей.

Профілактичні вакцинації (щеплення) для вчених залишаються приводом для дискусії. Для представників організації охорони здоров’я – «єдиним дієвим способом боротьби з грипом».Гомеопатам не варто брати участь в цій полеміці.Варто тільки чітко усвідомлювати деякі очевидні речі.
Жодна вакцина не дає 100% захисту від грипу, як заявляють їх виробники і постачальники , ефективність не відповідає реальним результатам.
По-друге жодна вакцина за своїм складом не може точно відповідати численним штамам (різновидам) вірусу грипу.Який вірус очікується в цьому році?Шановна санепідслужба із задоволенням відповість, що вона не займається прогнозами епідемії, хоча теоретично саме це вона повинна робити.
По-третє, жодна вакцина, в тому числі проти грипу, не може вважатися цілком безпечною.
Необхідно відзначити, що засоби масової інформації іноді мимоволі або навмисне сприяють розпалюванню грипозної істерії.Частково працюють гроші виробників і розповсюджувачів вакцин, частково – сучасна тенденція в журналістиці до лякаючої інформації що притягує певних читачів.Померти від грипу, точніше від його ускладнень можна, але статистично це дорівнює шансу загинути в автомобільній аварії в мегаполісі.На жаль після грипу можуть ускладнитися вже існуючі захворювання, органів дихання, серцево-судинні, ендокринні і т.д. Але нерідко такі загострення у своїх пацієнтів ми спостерігаємо і після вакцинації.
Що ж стосується гомеопатії, то вона в принципі НЕ ПРОТИ ГРИПУ.Крім ідеї уникнути зараження, існує ідея виявитися готовим до зустрічі з небезпечним вірусом.При будь-якій епідемії існують люди, що не хворіють взагалі, або переносять грип у легкій формі, завдяки високому рівню природного захисту організму.
Добре підібраний гомеопатичний (конституційний) засіб є в тому числі і загальним «імуномодулятором».Пошук таких ліків є завданням лікаря при гомеопатичній консультації.Загальному підвищенню імунного захисту також сприяють повноцінне харчування, з урахуванням вітамінів і мікроелементів, режим праці та відпочинку, душевна рівновага (часто порушена страхом захворіти на грип).Але в період епідемії (або її загрози) можливо і безрецептне (без участі лікаря) використання гомеопатичних засобів у вигляді одного препарату.Такі засоби зі стандартною назвою «Антигриппін» випускаються вже багатьма фірмами і вже цей факт свідчить про їхню корисність.Однак через мінливість штамів вірусу змінюється і клінічна картина (симптоми) захворювання на грип. Тому найбільш ефективним є вживання гомеопатичного препарату, створеного на основі вивчення випадків захворювання саме поточної епідемії.Тоді склад такого засобу буде оптимальним.До такого висновку ми прийшли розташовуючи керуючись багаторічним досвідом складання рецептури.Особливості протікання грипу у дітей призводять до необхідності створення окремого гомеопатичного комплексу.
Вживання гомеопатичного препарату можна умовно розділити на два напрямки.З профілактичною метою, в період епідемії.З метою профілактики та лікування при появі перших ознак захворювання.При неможливості запобігти хворобі гомеопатичний засіб часто дозволяє зробити перебіг грипу більш м’яким і коротким.Але головна мета гомеопатії – профілактика ускладнень.
Слід особливо підкреслити, що гомеопатичний препарат не є альтернативою щепленням.Якщо людина вважає за необхідне вона може застосовувати і те і інше.
Якщо перебіг хвороби перевищив 5-7 днів, зберігається висока температура, кашель, інші виражені нездужання необхідний контроль і втручання лікаря. Який же метод лікування обрати – гомеопатію або хімічну терапію вирішувати самим пацієнтам.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий