ГОЛОВНА


ПРО ГОМЕОПАТІЮ: ЛІКУВАННЯ, АПТЕКА, ІСТОРІЯ, ВІДЕО, НАУКО-ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ, НОВИНИ / О ГОМЕОПАТИИ: ЛЕЧЕНИЕ, АПТЕКА, ИСТОРИЯ, ВИДЕО, НАУЧНО-ПОПУЛЯРНЫЕ СТАТЬИ, НОВОСТИ /  HOMEOPATHY: TREATMENT, REMEDIES, HISTORY, VIDEO, ARTICLES, NEWS

 

 

portret3 — копия_LI

АНТОН ПОПОВ ЗАПРОШУЄ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ СВОГО РОМАНУ «ХАРАКТЕРНИК» 14 ЛИСТОПАДА (вівторок) 17:00-19:00.

Презентація відбудеться у рамках святкування 100-річчя Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Якщо ви думаєте, що це буде млява розповідь автора на тлі книжних полиць, то помиляєтеся. Автор роману буде розмовляти трьома мовами, з несподіваними переходами від прози до поезії, від поезії до медицини. Авжеж треба виправдатися за 300-сторінковий труд, який кидає виклик редукованому стилю сучасної літератури. Вас чекає парадна зала академії, де ви побачите найцікавіші історичні матеріали (фото та відео) з сімейного архіву Поповичей-Попових, які стали підґрунтям роману. Почуєте спомини Тетяни Дем’янівни Попової, яка є однією з головних героїнь книги, виступи видатних митців, викладачів художньої академії, колекціонерів, присвячені богемному оточенню лікаря Попова. Відбудеться лотерея з раритетних книг, яких давно немає у продажу (Т.Попова: «Мозаика жизни», «Amor et labor», «Очерки о гомеопатии», А.Попов: «Яблочный шар», «Зачем любовью я болею», «Гомеопатия не для всех», Д.В.Попов, Т.Д.Попова, А.В.Попов «Киевская гомеопатическая школа»). Ви зможете оглянути виставку ілюстрацій, випускниці НАОМА художниці Катерини Борисюк, зроблених для книги.  А також побачити маловідомі загалу портрети Д.В. Попова, Т.Д. Попової та автора роману. Роман «Характерник» буде доступним у трьох версіях: VIP (іменне видання клуб 100 друзів Попова), у твердій обкладинці, та в економ-варіанті. Адреса: НАОМА (Вознесенський узвіз, 20). Вхід безкоштовний. Реєстрація ФБ (Антон Попов), або СМС: 050-3109776.


dsc03284
      

14 – 15 ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ ПІД ОРУДОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ ГОМЕОПАТІВ ВІДБУВСЯ VII З’ЇЗД ГОМЕОПАТІВ УКРАЇНИ  

Незважаючи на триваючу війну проти України, її столиця – древній і прекрасний Київ, місто з великими гомеопатичними традиціями знову гостинно відкрило двері всім, хто слідує основним положенням гомеопатичної доктрини, розвиває і вивчає гомеопатичні медицину і гомеопатичні фармацію. Форум відбувся в золотій залі Державної наукової медичної бібліотеки, розкішному будинку, який свого часу належав українському підприємцю та меценату Терещенко. Програма складалася з двох днів, під час яких відбулися доповіді та дискусії.  Також у рамках з’їзду відбулося вшанування 85-го дня народження Тетяни Демьянівни Попової – заслуженого лікаря України, патріарха української гомеопатії. Найкращими доповідями були визнані наступні:

  1. Белобловський Володимир Іванович ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ MATERIA MEDІCA В.ДЕРІКЕРА, ДЖ.КЕНТА, В.БЕРІКЕ
  2. Грушова Оксана Анатолівна: ЗАСТОСУВАННЯ ОЛІЙНИХ ГОМЕОПАТИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ DENT-OZ И DENT-IT В ЛІКУВАННЯ ПАРОДОНТИТІВ
  3. Цветкова Катерина Вікторівна: ГОМЕОПАТИЧНИЙ ПРЕПАРАТ CARTILAGO SUIS – ЯК ДОТРИМУВАТИСЬ ПРИНЦИПУ ПОДІБНОСТІ
  4. Позмогова Ірина Анатоліївна: ВПЛИВ КОНТАГІОЗНОГО МОЛЮСКУ ТА ГОМЕОПАТИЧНА ТЕРАПІЯ
  5. Киндерис Гядемінас: LUFFA OPERCULATA – МОЇ ЛІКИ (АБО ДЕСЯТИРІЧЧЯ У ГОМЕОПАТІЇ)
  6. Черкасенко Ігор Леонтєвич: ЦІКАВИЙ ВИПАДОК HELLEBORUS
  7. Зеленін Юрий Викторович: ДЕЯКІ ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО ІСТОРІЇ ГОМЕОПАТІЇ В УКРАЇНІ
  8. Потоцька Світлана Володимирівна: ІРИДОДІАГНОСТИКА ТА ГОМЕОПАТІЯ
  9. Позмогова Ирина Анатольевна: ДОСВІД ВИКЛАДАННЯ ГОМЕОПАТІЯ В УМОВАХ ТЕРАПЕВТИЧНОГО СТАЦІОНАРУ
  10. Попов Антон Володимирович: КИЇВСЬКА ГОМЕОПАТИЧНА ШКОЛА ТА СТАНДАРТИ ГОМЕОПАТИЧНОЇ ОСВІТИ ЄС

На з’їзді відзначалося 20-річчя існування Вісника гомеопатичної медицини (1995-205), доповідь про історію часопису, його сьогодення та перспективи зробив головний редактор А.В. Попов.

Також у рамках з’їзду відбулася доповідь національного Президента LMHI в Україні Дергачової Зої Миколаївни щодо проведеної роботи та подальшого розвитку міжнародного співробітництва українських гомеопатів.

На форумі працювала виставка-продаж гомеопатичної літератури.

Віртуальну виставку “Книгозбірня Т.Д. Попової”, можно передивитись за наступною адресою

http://library.gov.ua/fondy-ta-kolektsii/virtualni-vistavki1

DSC01722  DSC01704   DSC01690

 


Задать вопрос:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal