ГОЛОВНА


ПРО ГОМЕОПАТІЮ: ЛІКУВАННЯ, АПТЕКА, ІСТОРІЯ, ВІДЕО, НАУКО-ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ, НОВИНИ / О ГОМЕОПАТИИ: ЛЕЧЕНИЕ, АПТЕКА, ИСТОРИЯ, ВИДЕО, НАУЧНО-ПОПУЛЯРНЫЕ СТАТЬИ, НОВОСТИ /  HOMEOPATHY: TREATMENT, REMEDIES, HISTORY, VIDEO, ARTICLES, NEWS

14 листопада 2016 ДЕМ’ЯНУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ ПОПОВУ 

виповнилося би 117.

Пані та панове! Маю честь запросити гомеопатів, та усіх небайдужих до вечорниці присвяченій дню його уродин (16:00, вул. Л.Толстого, 7, Національна медична наукова бібліотека, вхід вільний). Тетяна Дем’янівна збирається вшанувати нас присутністю та підготувати промову. В програмі багато цікавого, зокрема презентація проекту «Характерник» – художньо-документального роману про Д.В. Попова. Роман має висвітлити трагедії та перемоги його особистого життя в дискурсі української історії, а також роздуми щодо сутності гомеопатичного лікування, бодай більше – про хист людини до зцілення. Позаяк не прогайте шанс вступити до Асоціації гомеопатів України та отримати часопис «Вісник гомеопатичної медицини» 2016 року. Сподіваємося на іншу цікаву інформацію від колег, які приймали участь у гомеопатичних форумах та семінарах. Знані гомеопати розповідатимуть про цікав випадки з практики. Насамкінець є вірші та (сюрприз!) музичне супроводження. Формується українська команда задля участі у 72 Конгресі LMHI у Лейпцигу.  Шляхетна програма й шкода якщо щось знову перешкоджатиме вашій участі. Хай щастить!

 dsc03284      

 

14 – 15 ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ ПІД ОРУДОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ ГОМЕОПАТІВ ВІДБУВСЯ VII З’ЇЗД ГОМЕОПАТІВ УКРАЇНИ  

Незважаючи на триваючу війну проти України, її столиця – древній і прекрасний Київ, місто з великими гомеопатичними традиціями знову гостинно відкрило двері всім, хто слідує основним положенням гомеопатичної доктрини, розвиває і вивчає гомеопатичні медицину і гомеопатичні фармацію. Форум відбувся в золотій залі Державної наукової медичної бібліотеки, розкішному будинку, який свого часу належав українському підприємцю та меценату Терещенко. Програма складалася з двох днів, під час яких відбулися доповіді та дискусії.  Також у рамках з’їзду відбулося вшанування 85-го дня народження Тетяни Демьянівни Попової – заслуженого лікаря України, патріарха української гомеопатії. Найкращими доповідями були визнані наступні:

  1. Белобловський Володимир Іванович ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ MATERIA MEDІCA В.ДЕРІКЕРА, ДЖ.КЕНТА, В.БЕРІКЕ
  2. Грушова Оксана Анатолівна: ЗАСТОСУВАННЯ ОЛІЙНИХ ГОМЕОПАТИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ DENT-OZ И DENT-IT В ЛІКУВАННЯ ПАРОДОНТИТІВ
  3. Цветкова Катерина Вікторівна: ГОМЕОПАТИЧНИЙ ПРЕПАРАТ CARTILAGO SUIS – ЯК ДОТРИМУВАТИСЬ ПРИНЦИПУ ПОДІБНОСТІ
  4. Позмогова Ірина Анатоліївна: ВПЛИВ КОНТАГІОЗНОГО МОЛЮСКУ ТА ГОМЕОПАТИЧНА ТЕРАПІЯ
  5. Киндерис Гядемінас: LUFFA OPERCULATA – МОЇ ЛІКИ (АБО ДЕСЯТИРІЧЧЯ У ГОМЕОПАТІЇ)
  6. Черкасенко Ігор Леонтєвич: ЦІКАВИЙ ВИПАДОК HELLEBORUS
  7. Зеленін Юрий Викторович: ДЕЯКІ ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО ІСТОРІЇ ГОМЕОПАТІЇ В УКРАЇНІ
  8. Потоцька Світлана Володимирівна: ІРИДОДІАГНОСТИКА ТА ГОМЕОПАТІЯ
  9. Позмогова Ирина Анатольевна: ДОСВІД ВИКЛАДАННЯ ГОМЕОПАТІЯ В УМОВАХ ТЕРАПЕВТИЧНОГО СТАЦІОНАРУ
  10. Попов Антон Володимирович: КИЇВСЬКА ГОМЕОПАТИЧНА ШКОЛА ТА СТАНДАРТИ ГОМЕОПАТИЧНОЇ ОСВІТИ ЄС

На з’їзді відзначалося 20-річчя існування Вісника гомеопатичної медицини (1995-205), доповідь про історію часопису, його сьогодення та перспективи зробив головний редактор А.В. Попов.

Також у рамках з’їзду відбулася доповідь національного Президента LMHI в Україні Дергачової Зої Миколаївни щодо проведеної роботи та подальшого розвитку міжнародного співробітництва українських гомеопатів.

На форумі працювала виставка-продаж гомеопатичної літератури.

Віртуальну виставку “Книгозбірня Т.Д. Попової”, можно передивитись за наступною адресою

http://library.gov.ua/fondy-ta-kolektsii/virtualni-vistavki1

DSC01722  DSC01704   DSC01690

 


Задать вопрос:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal