ГОЛОВНА


ПРО ГОМЕОПАТІЮ: ЛІКУВАННЯ, АПТЕКА, ІСТОРІЯ, ВІДЕО, НАУКО-ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ, НОВИНИ / О ГОМЕОПАТИИ: ЛЕЧЕНИЕ, АПТЕКА, ИСТОРИЯ, ВИДЕО, НАУЧНО-ПОПУЛЯРНЫЕ СТАТЬИ, НОВОСТИ /  HOMEOPATHY: TREATMENT, REMEDIES, HISTORY, VIDEO, ARTICLES, NEWS

Асоціація Гомеопатів України, її київський осередок, запрошують на чергове відкрите засідання, присвячене дню уродин Тетяни Дем’янівни Попової (18+), корифея української гомеопатії та діючого лікаря. Зібрання відбудеться 15 ВЕРЕСНЯ 2017 року, з 16:00 до 19:00 у Золотому залі Національної наукової медичної бібліотеки України (вул. Толстого 7). В програмі вечора доповіді, сповіщення, випадки с практики, поточні питання гомеопатичної методології. Зокрема звіт української делегації АГУ, яка приймала участь в роботі 72-го Конгресу LMHI в Лейпцигу. Доповідь А.В. Попов: ГОМЕОПАТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ ДОБРОЯКІСНИХ ПУХЛИН СПОЛУЧНОЇ ТКАНИНИ. Вхід не обмежений і безкоштовний.

2014111016263993

 

portret3 — копия_LI

ШАНОВНІ ПОЦІНОВУВАЧІ ЛІТЕРАТУРИ ТА ГОМЕОПАТІЇ!

Запрошую вас на презентацію роману ХАРАКТЕРНИК, яка відбудеться у Києві 14 листопада 2017 року (в день уродин Дем’яна Володимировича Попова).

Він торкається дару зцілення та долі українського лікаря-гомеопата в Радянській імперії. Що є гомеопатія, крім особливих правил зцілення та ліків? Що стало перехрестям доль гомеопатії та сімейних таємниць родини Поповичів? Гострий пригодницький сюжет, заснований на реальних подіях від 1758 до 2000 року в дискурсі української історії. В житті моїх героїв було все, що робить успіх роману: кохання, зрада, війна, пристрасть, помста, талант, примхи долі, збіг обставин… Все, щоб виринути з небуття, ожити на сторінках, які невдовзі запахтять свіжим друком навколо сплетених долями, почуттями, ненавистю героїв. Щоб стати цікавою миттю, яку вимолено в безвіку. Отож не маю права схибити.

Я спробував розшифрувати папери, оживити світлини, підслухати невимовлене, побачити більше ніж пройдешній фотограф. Не вигадуючи нічого, а перебуваючи поруч з героями… А ще я шукав таємницю гомеопатії – загадкової дідівської коханки. Бо отримавши ключ, знайшов йому користування багато років по тому. Через книгу передаю його далі – тим, хто хоче й не боїться його отримати.

Ви маєте можливість отримати іменний примірник роману. Для цього необхідно зареєструватися (FB “Гомеопатична клініка та аптека Попових” або homeopat(собака)meta.ua). Це буде особливе видання, іменне для кожного, яке буде вирізнятися з основного накладу, оформлене в подарунковому варіанті. Все, що треба зробити – бути присутнім на презентації книги та отримати свій екземпляр. Це може бути публічна церемонія, або вручення без розголосу (на ваш розсуд). Звичайно така книжка буде трохи дорожчою за основний наклад, проте вона має шанс колись стати раритетом (!). Із 100 запланованих екземплярів лишилося лише 41. Дякую за довіру. Хай щастить!

А.Попов

 dsc03284      

14 – 15 ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ ПІД ОРУДОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ ГОМЕОПАТІВ ВІДБУВСЯ VII З’ЇЗД ГОМЕОПАТІВ УКРАЇНИ  

Незважаючи на триваючу війну проти України, її столиця – древній і прекрасний Київ, місто з великими гомеопатичними традиціями знову гостинно відкрило двері всім, хто слідує основним положенням гомеопатичної доктрини, розвиває і вивчає гомеопатичні медицину і гомеопатичні фармацію. Форум відбувся в золотій залі Державної наукової медичної бібліотеки, розкішному будинку, який свого часу належав українському підприємцю та меценату Терещенко. Програма складалася з двох днів, під час яких відбулися доповіді та дискусії.  Також у рамках з’їзду відбулося вшанування 85-го дня народження Тетяни Демьянівни Попової – заслуженого лікаря України, патріарха української гомеопатії. Найкращими доповідями були визнані наступні:

  1. Белобловський Володимир Іванович ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ MATERIA MEDІCA В.ДЕРІКЕРА, ДЖ.КЕНТА, В.БЕРІКЕ
  2. Грушова Оксана Анатолівна: ЗАСТОСУВАННЯ ОЛІЙНИХ ГОМЕОПАТИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ DENT-OZ И DENT-IT В ЛІКУВАННЯ ПАРОДОНТИТІВ
  3. Цветкова Катерина Вікторівна: ГОМЕОПАТИЧНИЙ ПРЕПАРАТ CARTILAGO SUIS – ЯК ДОТРИМУВАТИСЬ ПРИНЦИПУ ПОДІБНОСТІ
  4. Позмогова Ірина Анатоліївна: ВПЛИВ КОНТАГІОЗНОГО МОЛЮСКУ ТА ГОМЕОПАТИЧНА ТЕРАПІЯ
  5. Киндерис Гядемінас: LUFFA OPERCULATA – МОЇ ЛІКИ (АБО ДЕСЯТИРІЧЧЯ У ГОМЕОПАТІЇ)
  6. Черкасенко Ігор Леонтєвич: ЦІКАВИЙ ВИПАДОК HELLEBORUS
  7. Зеленін Юрий Викторович: ДЕЯКІ ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО ІСТОРІЇ ГОМЕОПАТІЇ В УКРАЇНІ
  8. Потоцька Світлана Володимирівна: ІРИДОДІАГНОСТИКА ТА ГОМЕОПАТІЯ
  9. Позмогова Ирина Анатольевна: ДОСВІД ВИКЛАДАННЯ ГОМЕОПАТІЯ В УМОВАХ ТЕРАПЕВТИЧНОГО СТАЦІОНАРУ
  10. Попов Антон Володимирович: КИЇВСЬКА ГОМЕОПАТИЧНА ШКОЛА ТА СТАНДАРТИ ГОМЕОПАТИЧНОЇ ОСВІТИ ЄС

На з’їзді відзначалося 20-річчя існування Вісника гомеопатичної медицини (1995-205), доповідь про історію часопису, його сьогодення та перспективи зробив головний редактор А.В. Попов.

Також у рамках з’їзду відбулася доповідь національного Президента LMHI в Україні Дергачової Зої Миколаївни щодо проведеної роботи та подальшого розвитку міжнародного співробітництва українських гомеопатів.

На форумі працювала виставка-продаж гомеопатичної літератури.

Віртуальну виставку “Книгозбірня Т.Д. Попової”, можно передивитись за наступною адресою

http://library.gov.ua/fondy-ta-kolektsii/virtualni-vistavki1

DSC01722  DSC01704   DSC01690

 


Задать вопрос:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal