А.Попов РОЗДУМИ ПРО ГОМЕОПАТІЮ або ЧИ ВАРТО ДІСТАВАТИ ПРАВОЮ РУКОЮ ЛІВЕ ВУХО?

simplicity-b2b-content-marketing

Упродовж тривалої гомеопатичної практики я виявив, що зазвичай пацієнти люблять все ускладнювати: небезпеку своєї хвороби, перспективи одужання, перешкоди у бізнесі, або суперечки сімейного життя. Це стосується навіть таких дрібниць, як складання іспиту, похід у кіно або розмови з сусідом. Деякі самокритично називають це «закошмарюванням». Виходить, перш ніж лікувати «справжні» захворювання треба навчити хворих правильно мислити. Інакше навіть відчайдушні терапевтичні зусилля зазнають невдачі. Адже насправді все навпаки: як каже наш хокейний тренер, чим сильніше суперник, тим простіше треба грати…


Як не дивно, але вдало підібрані гомеопатичні ліки допомагають «розставити все по поличках». Серед другорядних справ визначити найголовніше, найпотрібніше, найцікавіше й найбільш правильне. Освідчитися в коханні – не чекаючи слушного моменту чи підказки долі, або навпаки, вийти з «любовного трикутника». Зважитися на авантюрний проект, не вдаючись до послуг експертів та провидців. А що стосується хвороби – спокійно зосередитися на вирішенні проблеми, виважено обрати лікаря і метод терапії. Зрештою – прокинутися вранці і побачити, що маєш про своє життя ясні та чіткі уявлення. Це і є важливий симптом здоров’я.
Один з моїх пацієнтів подарував мені примірник своєї докторської дисертації. Річ у тому, що він був не в змозі «зібратися з духом» для її захисту. Після лікування це виявилось йому під силу, більше того, зробило йому щиру приємність. Інший пацієнт під час повторної консультації розповів, що знайшов в собі сили зустрітися з батьком, якого не пам’ятав, але заочно ненавидів через розлучення з матір’ю. Він був здивований, що вони знайшли спільну мову і взаємне прощення. Ще один хворий, що страждав від виразки шлунку, впав у депресію через бізнесові проблеми. В результаті лікування він не тільки позбувся шлункового розладу, а відкрив новий напрям діяльності в іншій країні. І таких прикладів можна навести багато. На черзі мій приятель – паризький художник, який ніяк не може закінчити монументальну картину, щоб стати знаменитим.
Одне слово, не варто ускладнювати! Навіть вибрати ліки в гомеопатії, зрештою, не дуже складно. Для цього потрібно навчитися медицині і розумінню людей. А ще талан, досвід, інтуїція і трішечки вдачі… Саме тоді маєш здійматися до безмежних просторів власної мрії.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

2 комментариев к записи “А.Попов РОЗДУМИ ПРО ГОМЕОПАТІЮ або ЧИ ВАРТО ДІСТАВАТИ ПРАВОЮ РУКОЮ ЛІВЕ ВУХО?”

  1. Тетяна says:

    Як завжди дуже мудро і оптимістично.

  2. Тетяна says:

    Як завжди дуже мудро і оптимістично

Дипломы — это юридические документы, официально подтверждающие ваше образование. Это официальный документ из университета, колледжа или другого учебно http://diploma-edu.com/ дипломов: бакалавр, бакалавр, магистр и специалист. Дипломы — это юридические документы, официально подтверждающие ваше образование.

Оставить комментарий